Genel Bakış

Tarımak Tarım Makinaları San. Ve Tic. A.Ş. Türkiye Tarım Makinaları sektörünün öncü kuruluşlarından olup, özellikle süt hayvancılığına hizmet eden ürünler üretmektedir.

1981 yılında üretime başladığından bu yana, Tarımak üretim kapasitesini sürekli arttırarak, ülkemizin en önemli süt sağma ekipmanı üreticisi olmuştur. Tarımak A.Ş. tarafından üretilen Bereket süt sağma makinaları ve sağım sistemleri dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır.

Tarımak A.Ş. pazarın talepleri ve süt çiftliklerinin teknolojik ihtiyaçlarını gözeterek yeni ürünlerin geliştirilmesi veya dışarıdan teminini gerçekleştirerek ülkemiz süt hayvancılarının dünyada mevcut en son teknolojiye makul fiyatlarla ve sürdürülebilir teknik servis desteği ile ulaşmasını sağlamaktadır.

Süt üreticileriyle ve bayilerimizle uzun yıllarda oluşmuş ilişkilerimize dayanan dinamik bilgi akışı ve tavizsiz kalite anlayışıyla Tarımak, kalitesini sürekli olarak iyileştirmektedir. Sağım ekipmanının istikrarlı ve verimli kullanımı için vazgeçilmez olan doğru kurulum, bilinçli servis ve periyodik bakım uygulamaları, Tarımak bünyesindeki uzman teknik personel ve Tarımak bayilerinin tecrübeli teknik elemanları tarafından 365 gün 24 saat sürdürülmektedir.

Tarımak A.Ş., Üretim ve Yönetim Tesisleri, Bursa’da yerleşik olup mamullerimizin satış servis ve yedek parça temin hizmetleri yurtiçinde 100’ü aşkın bayimiz, Pancar Ekicileri Kooperatifleri, Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından yürütülmektedir.

Paylaş;