Ürünler

  • Koruyucu Bakım ve Servis
  • Koruyucu Bakım ve Servis
  • Koruyucu Bakım ve Servis
  • Koruyucu Bakım ve Servis
 

Koruyucu Bakım ve Servis

Sağım sisteminiz yılın 365 günü sabah akşam, bazı durumlarda günde 10 saatten fazla kullanılır. Süt çiftliğinizdeki diğer ekipmanlardan farklı olarak süt sağma makinası, bir canlıya bağlı olarak çalışan dünya üzerindeki tek makinadır. Bu makinadan uzun yıllar boyunca aynı verimi almak ve değerli sağmal hayvanlarınızın sütünü mümkün olan en kısa zamanda sağlıklı olarak sağmak için sisteminizin koruyucu bakım işlemlerinin yapılması ve yıpranan parçaların orijinalleriyle değiştirilmesi gereklidir.

Düzenli olarak yapılacak bakımlar ve parça değişimleri Bereket sağım sisteminizin ilk günkü hassasiyetiyle çalışmasını ve hayvanlarınızın sağlıklı sağımını garanti ettiği gibi beklenmedik zamanlarda ortaya çıkabilecek arızalardan kaynaklanacak zaman ve para kayıplarının da önüne geçecektir.

Bereket sağım sistemleri için öngörülen bakım ve parça değişimi programı kullanım klavuzunda belirtilmiştir. Koruyucu bakım ve parça değişimleri ile ilgili fiyat ve uygulama bilgisi için teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. teknik@tarimak.com

 
Paylaş;